ja interesē tad tajā baznīcā agrāk pa daļai bija veca telefonu centrāle. kad biju sīks dzīvojos tur iekšā. telpa gan bija diezgan maza atvēlēta, pēc rekonstrukcijas visu izvāca ārā. baigā nostaļģija īstenībā :)
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.
Komentāri
3 komentāri
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.