Это же надо-было столько смелости! Сколько гуляла мимо этого Мостика, так никак то dushas nepitiek, то напраситься наверх к строителям... Как всё просто! Ночью.
С моста фоткалось? :)
a
#1andreart
http://kazas.andreart.net
test
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.
Komentāri
2 komentāri
С моста фоткалось? :)
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.