Супер!Рига - красные крыши, зеленые деревья во во дворах.все закрыто от взгляда людского и все это видят птицы.Такая яркая . Сначала не узнала, Ригу.Сюрреализм.Очень тонко подмечено.Свежесть утра,пустые улицы.все в ожидании чуда.Сейчас облака пронесутся и ...
E
#6Edna
clowny city... :) (:
A
#5Alise
Kā pasaka, šādu mēs iedomājamies ideālu pilsētu - krāsas, formas un visam pāri trakas debesis.
S
#4Sīkā.
krāsas...
A
#3Anett
atkal smuki izkrāsota rīga! :}
K
#2Karina
Sirriālisms... Man ļoti patīk visi Jūsu darbi! Jums ir talants!
m
#1mandrazhe
http://foodphotoz.com
Красиво разноцветно
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.
Komentāri
8 komentāri
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.