A mne po4emu- to dim napominaet! Takoj 4ernij, gorjkij, edkij i jadovitij. On pronikaet v tebja, delaja tvoi nogi vatnimi, odurmanivaet golovu i ot nego tak trudno diwatj....
А
#4Алвис
суровые критики :D
b
#3blame
http://emalb.ema.lv
ui, jā, to ar bieži nākas secināt, ka kāds jau ātrāk kaut ko ir izdomājis. Tik ir liela vilšanās, ka tikko ģeniāla ideja [pašam tā šķiet] tiek ieraudzīta jau citu realizētā variantā. Neiet runa tik pa šo konkrēto, bet jo vairāk skatās, jo vairāk to var pamanīt :)
a
#2andre
http://andreart.net
;) šī doma nav jauna, un visas pārējās ko mēs bidlējam... mums ir iespēja tikai parādīt caur veciem trikiem kaut ko savu...
b
#1blame
http://emalb.ema.lv
cik negodīgi, ka kāds lasa domas., cik nejauki ka tikko izdomātu domu var ieraudzī jau realizētu .. grrr , gadās :)
Protams, ja nekļūdos, ka tā ir tuša/tinte ūdenī ..
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.
Komentāri
6 komentāri
Protams, ja nekļūdos, ka tā ir tuša/tinte ūdenī ..
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.