Da, poprosili v filjme glavnuju rolj sigratj... ja konechno otkazivalsja, ssilajasj na nedomoganija i ploxie uslovija, i gonorar malenjkij... no potom-vse taki, tak i bitj, soglasilsja... Viruchil rebjatok! :)))))) A sto mne slozhno? ;D
b
#2buchaa
a to to ja smatrju znakomaja fizionomija v filjme, ti terj u nas ZNAMJAnitostj ;D
S
#1Sokol
Кадр из фильма "Бой с тенью" ;)
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.
Komentāri
3 komentāri
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.