bet man tomēr nepatīk, ka tā truba pašā centrā ... varēja ta "piezīmēt" smuku brūnu dūmiņu, kas izveidojis to "jumtu" :)
m
#2mausiite
itkaa jau buutu labi, bet man nav izprotama taa augsheejaa dzeltenaa mala... var jau buut, ka neko nesaprotu no shiis bildes, bet taac mans subjektiivais viedoklis...
n
#1n3on
www.cannedenvironments.org
ee, es arii iefiltreejos vienaa grupinjaa un tiku augshaa :DD
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.
Komentāri
3 komentāri
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.