аааа, Вера Петровна Завадская - учила меня в школе русскомц языку и литературе :))))
n
#2n3on
www.cannedenvironments.org
btw. tas cenjiks prieksh D70 tiiri taa neko, no kaada paziistamaa njeemi ? Un kaapeec izshkjiiries tieshi par labu Nikonam ne Canonam ? Es droshvien buutu njeemis D10 ja buutu iespeeja.
n
#1n3on
www.cannedenvironments.org
nu zveers tu esi veciit, es pagaidaam varu tikai sapnjot par taadu dzelzi ! Apcveicu un veelu tev veiksmi ar jauno mantinju :)
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.
Komentāri
3 komentāri
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.