Viss atkarīgs no tā kam dēļ kāzas rīko. Ja priekš izrādīšanās - uz priekšu, ja aiz mīlestības, kaisles, kvēluma un romantikas pat ziepeni nevajag, pietiks ar telefona 3MgPx momentuzņēmumiem. Katram savs.
r
#1rick'james
Ja kādam ir jautājums, kāpēc kāzu fotogrāfam ir jāmaksā virs 1000 Ls, tad iemetiet linku uz šito blogu ;) Mani nebeidz pārsteigt šīs kāzu bildes un tas vieglums, ar ko šķiet tās ir panāktas, un kāds īstenībā titānisks darbs ir jāpieliek lai tas izdotos. Bet, protams, fotogrāfs pa 50 Ls ar ziepeni jau arī ir pieņemami, ja nesalīdzina.
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.
Komentāri
2 komentāri
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.