nu iisteniibaa sheit tikai lightrooms, fotoshopa nav
I
#4Inta
Nu šāāāāusmīgi daudz photoshop Tavās bildēs. Gribētos redzēt kādas tās ir bez visas tās anormālās apstrādes.
S
#3Svetlana
Просто Улёт!!!:-)
a
#2alchsh
-
Ideja patiik! :) fons vareej buut tiiraaks (bez maajas un visiem tiem siikumiem, bet nu lidmashiinu jau tik vnk nepabiidiisi shur un tur)) un tie divi melnie plekji asfalta labajaa pusee.
T
#1Tanja
Super!
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.
Komentāri
6 komentāri
Pievienot
Pievieno komentāru
E-pasts netiek publicēts. Komentāri augstāk redzami hronoloģiskā secībā.