Kopiena

Visvairāk komentētās fotogrāfijas

30 fotogrāfijas ar lielāko komentāru skaitu. Priekšskatījumā redzams pēdējais komentārs pie katras fotogrāfijas.

Saraksts

14 komentāri 2006-08-02 10:32:53 rupucis

meitene

eu, šī ir burvīga bilde

13 komentāri 2006-10-08 15:26:15 inga

Rīga rudenī

burvīgs skats

12 komentāri 2005-01-12 16:58:03 smile_with_jul

Pīļu bari ezerā ziemā

как всё это красиво!!! =))

11 komentāri 2006-02-06 19:31:19 ProHozhaja

Rīga

КУПОЛ:)))

11 komentāri 2006-09-02 17:48:59 Сергей

Dejotāja

#10 куда им, мозгов у них нет

11 komentāri 2010-03-24 00:07:48 Kate

Grūtniece

A man tieši patīk tie logi . dod patīkamu gaismu un "atbrīvo" telpu ( ir gaiss, nav slēgta telpa)

10 komentāri 2011-11-01 10:40:21 Ilka

Rīgas Zoo

Noskatījos visas pēc kārtas no tās 1000 ar kaut ko līdz šai - pašai pirmajai!

Lai Tev sokas ar aizkustnāšanu un dabu, putniem un ūdeni!

Nākamreiz vairs nejautāšu, kādēļ Tev garšo suši ;)


Ilka

10 komentāri 2005-08-21 22:22:55 sandis

pirmā erotika

ar sharma pieskaarienu

10 komentāri 2009-07-03 13:54:40 Sintija

Asaras

Tās acis.... izskatās tik skumjas.

10 komentāri 2006-10-16 22:00:38 Peace

Līgavainis

creative perspective! the light is just perfect!

10 komentāri 2005-12-04 14:55:30 balooon

akmens tilts

baisi...

10 komentāri 2011-08-03 11:59:47 Lode

Studijas portrts. Alexey Ledayev.

To: Beslans

Skaidrs ka tev Beslans ir problēmas..iespied durvīs...un būsi mierīgs :D

Bilde izcila...

9 komentāri 2006-02-23 18:47:31 ddeepp

sliedes

super perspektiva!

9 komentāri 2006-11-22 16:32:02 Karini6ka

foto druka

Net slov...preklonjajusj pered genialjnimi idejami...eta genialjna!

9 komentāri 2006-09-08 02:17:56 Helga

pīles

cool site

8 komentāri 2006-08-02 22:24:06 RuncisRenaars

Katraji kaķēni

mi mi mi mi minka! :)

8 komentāri 2006-04-27 22:27:49 kisYulja

Vīrs ar suni un ierīci

ljawka... bejsboljanaj bita... nu po4ti odno i toze :D

8 komentāri 2009-08-23 16:16:22 Elīna

slimnīca

(puke)

8 komentāri 2005-08-21 22:32:50 sandis

Sabiedriskais transports

asums pie pashas kameras vareja but laaaks vai jaanogriezh biki nost, bet ideja laba

8 komentāri 2004-12-14 13:09:39 DestiNy

HansaBankas tunelis

n3on...
njaa... krutie grafiti tur tagad =))
bet bilde shitaa - kaa jau visas laba!

8 komentāri 2006-03-12 02:08:57 lidka

Vecrīga

ja bi skazala 4to napominaet kadr iz filma pro Dzeka-potro6itelja :)